O společnosti

Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o. byla založena koncem roku 2003, kdy plynule navázala své výrobní a obchodní činnosti na své předchůdce. Původní výrobní závod, který působil v Týně nad Vltavou ještě jako státní podnik, započal pronikat do výrobního segmentu profilace ocelových profilů již v roce 1975. Od té doby se odstartovala historie profilace v tomto závodě, která je do dnešních dnů neustále podporována a rozvíjena. Nyní již můžeme hovořit o historické tradici vybudované na pevných základech a rozvíjející se po dobu více než 40 let.

Hlavním záměrem naší firmy je tak pokračování v prohlubující se tradici výroby ocelových profilů, do které jsou vnášeny prvky v podobě moderní technologie a současných vědecko-technických poznatků a trendů.

Vám, našim zákazníkům, jsme vždy připraveni a odhodláni nabízet kvalitní výrobky s prvotřídním a propracovaným servisem dodávek.

Aktuality

Nový mostový jeřáb

Dne 14.10.2016 jsme nainstalovali nový mostový jeřáb

Číst dál...

Vodafone Firma roku 2016 - 1.místo pro firmu Kovostroj Bohemia, s.r.o.

Deník Hospodářské noviny vyhlašuje každoročně soutěž „Firma roku“, jejímž generálním partnerem je společnost Vodafone.

Číst dál...

Volná pracovní místa

Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o. se sídlem v Týně nad Vltavou, Kolodějská 507 přijme zaměstnance do výroby na hlavní pracovní poměr na pozice:

Číst dál...

Napište nám

Kontakty

Kovostroj Bohemia, s.r.o.
Kolodějská 507
375 01 Týn nad Vltavou

+420 385 797 140

kovostroj@kovostroj.com
http://www.kovostroj.com